Jesteśmy Podkarpacką firmą zajmującą się produkcją i dostawą betonu dla firm oraz odbiorców indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z kalkulatora betonu. Dowozimy beton w okolicach Tarnogrodu.

Betoniarnia w Tarnogrodzie

Gniewczyna Tryniecka 262
37-203 Gniewczyna Tryniecka
Tel.: 696 791 504
Tel.: 518 481 181
mail: [email protected]

Fachowcy z naszej betoniarni w Tarnogrodzie zajmują się przygotowaniem i transportowaniem betonu wykorzystywanego przy wszelkich konstrukcjach, budowlach czy elementach dekoracyjnych. Coraz częściej zajmujemy się sprzedażą betonu posadzkowego, którego dodatkowe wzmocnienie zbrojeniem rozproszonym zapewnia niezwykłą odporność i wytrzymałość na pękanie, rysowanie i wgniatanie. Informujemy, że jako jedni z niewielu w okolicy zajmujemy się także produkcją i przewozem betonu towarowego. Ponadto oferujemy beton projektowany na zamówienie, który wykonujemy na podstawie nadesłanych nam informacji.

Który beton najlepszy?

To pytanie, na które nie da się odpowiedzieć jednoznacznie – o wyborze idealnego betonu należy decydować bowiem na podstawie tego, gdzie i w jakim celu ma być on wykorzystany. Innej mieszanki użyjemy do posadzki, a innej do elementów nośnych. Beton klasy C8/10 polecimy Państwu do najpopularniejszych rozwiązań domowych, takich jak podłogi, podjazdy pod garaż czy wszelkie nawierzchnie. Budując lub projektując stropy, schody i fundamenty w domu jednorodzinnym warto wykorzystać beton klasy c12/15. Z kolei w elementach o dużych rozpiętościach lub konstrukcjach narażonych na bardzo duże obciążenia, polecamy beton klasy C20/25 lub wyższy. Jak sami Państwo widzą, wybór betonu w pierwszej chwili może wydawać się niejednoznaczny. W chwilach wątpliwości polecamy więc skontaktować się z naszymi fachowcami, którzy pomogą w wyborze idealnego betonu!

Dobry beton Tarnogród godziny otwarcia:

Poniedziałek:  7:00-17:00

Wtorek:             7:00-17:00

Środa:                 7:00-17:00

Czwartek:         7:00-17:00

Piątek:                7:00-17:00

Sobota:               7:00-13:00

Niedziela:          zamknięte

Kalkulator zamówienia

Użyj kalkulatora aby w łatwy sposób oszacować ilośc potrzebnego betonu.

Nasza firma

Jesteśmy prężnie działającą firmą, której początki sięgają 1993 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu i stale podnoszonym kwalifikacjom ciągle rozwijamy się i dążymy do usatysfakcjonowania każdego klienta w najwyższym stopniu.

Wytwarzany przez nas beton towarowy to najlepszej klasy materiał budowlany. Z kolei podsypki i stabilizacje na bazie cementu są podstawą wielu chodników i deptaków w całym kraju.

Dzięki nieustannemu rozwojowi naszym klientom możemy również zaproponować stworzenie betonu na bazie własnych wytycznych, a to wszystko w trosce nie tylko o nabywców, lecz wszystkich zainteresowanych naszymi betonami.

Beton Tarnogród

Wszystkie nasze wyroby betonowe są zgodne z Polską Normą PN – EN 206-1.

Beton towarowy
Tarnogród

– od C8/10 do C35/45

Beton towarowy jest produkowany na węzłach betoniarskich, a następnie dostarczany do klienta betonowozami. Gotowy beton towarowy posiada odpowiednie proporcje i parametry, które bardzo trudno uzyskać samodzielnie. Beton Tarnogród dostarczamy zawsze na czas!

Beton kontraktorowy
Tarnogród

– do głębokich konstrukcji

Beton kontraktorowy wytwarza się ze specjalnej mieszanki, która pozwala na betonowanie w szczególnych i wymagających warunkach. Gotowy beton Tarnogród jest idealny do prac geotechnicznych i głębinowych, a przy tym trwały i niezawodny.

Beton konstrukcji mostowych
Tarnogród

– od C25/35 do C50/60

Beton mostowy Tarnogród to wodoszczelny i mrozoodporny materiał, który znakomicie sprawdzi się w budowaniu konstrukcji inżynierskich takich jak: wiadukty, estakady czy mosty. Co więcej spełnia on wszystkie wymagania prawne GDDKiA.

Beton samozagęszczalny
Tarnogród

– beton konstrukcyjny

Nowoczesny beton samozagęszczalny, który zrewolucjonizował rynek. Jest to materiał o płynnej strukturze, za którą stoi odpowiednia nośność i trwałość oparta na właściwej mieszance komponentów zastosowanych podczas produkcji. Wysokiej jakości beton samozagęszczalny Tarnogród.

dobrybeton

Beton architektoniczny
Tarnogród

– beton na ściany

Fascynująca mieszanka, z której powstaje beton architektoniczny to innowacyjne rozwiązanie, dzięki czemu beton na ścianach wygląda zjawiskowo. Ponadto beton na zamówienie Tarnogród doskonale sprawdzi się nie tylko na ścianach, lecz również na innych eksponowanych elementach.

Beton posadzkowy
Tarnogród

– ze zbrojeniem rozproszonym

Beton wzmocniony włóknami zbrojeniowymi czyli tzw. fibrobeton Tarnogród świetnie sprawdza się na powierzchniach, które mogą ulec obciążeniom dynamicznym jak i termiczny. Dzięki swojej konstrukcji jest wytrzymały, odporny na pękanie i powstawanie rys, a także uderzenia i drgania.

Podsypki i stabilizacje
Tarnogród

– wyrównujące, cementowe

Podsypki cementowo piaskowe, stabilizacje cementowe, podsypki wyrównujące oraz pozostałe produkty z tej kategorii mają jedno wspólne zastosowanie, doskonale stabilizują powierzchnię, na której ma być ułożona kostka, dobrze sprawdzą się również w roli stabilizacji innych elementów o podobnym tonażu.

Beton projektowany
Tarnogród

– beton na zamówienie według indywidualnych specyfikacji

Realizujemy również zamówienia dopasowane do spersonalizowanych wytycznych klienta. W zamówieniu należy podać konsystencję, parametr wodoszczelności oraz odpowiednią klasę ekspozycji. Parametry te są niezbędne do wyprodukowania odpowiedniej mieszanki betonowej. Beton według specyfikacji Tarnogród gotowy w kilka dni!

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie odnośnie zamówienia poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas  na numer:  696 791 504 lub 518 481 181.