Jesteśmy Podkarpacką firmą zajmującą się produkcją i dostawą betonu dla firm oraz odbiorców indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z kalkulatora betonu. Dowozimy beton w okolicach Przeworska.

Betoniarnia w Przeworsku

Gniewczyna Tryniecka 262
37-203 Gniewczyna Tryniecka
Tel.: 696 791 504
Tel.: 518 481 181
mail: [email protected]

Betoniarnia w Przeworsku oferuje wykonanie podsypek i stabilizacji wyrównujących w kilku wariantach. Dzięki swoim właściwościom doskonale nadają się do stabilizowania powierzchni, na którą ma być nałożona kostka brukowa, kręgi odwadniające, płyty chodnikowe czy inne elementy, takie jak krawężniki, obrzeża czy ścieżki. Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo podsypki wyrównujące, czy stabilizacje cementowe, to mogą Państwo liczyć na pewne, wytrzymałe i stabilne podłoże dla wszystkich elementów małej architektury. Każdy z przygotowanych przez nas produktów jest wytrzymały na obciążenia, odporny na długotrwałe działanie wilgoci oraz masywny, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie równej i mocnej powierzchni na dowolnym rodzaju gruntu. Wśród naszej oferty znajdą Państwo także beton b20, beton towarowy oraz na indywidualne zamówienie.

Podsypki i stabilizacje wyrównujące

Najczęściej zlecają nam Państwo wykonanie podsypek cementowo-piaskowych doskonałych pod krawężniki, korytka ściekowe i systemy odwadniające. Wykorzystanie ich pomaga utrwalić, wyrównać i ustabilizować podłoże, a także zapobiec kumulowaniu się wody czy osuwaniu ziemi. Ponadto podsypka PCP pozwala na równomierne osadzanie się poszczególnych płyt czy kostek, a także zniwelowania różnić wymiarowych między poszczególnymi produktami. Dodatkowo gwarantuje równomierne przeniesienie obciążenia na podłoże – zapewniając tym uzyskanie stabilnej i odpornej na deformacje powierzchni.

Kolejnym wariantem jest stabilizacja cementowa wprost idealna do wzmacniania i wyrównania gruntów niespoistych oraz mało i średnio spoistych. Wykorzystuje się ją w celu poprawy nośności oraz wyrównania ziemi, a także zmniejszenia jej wrażliwości na czynniki atmosferyczne, takie jak nadmierne promieniowanie UV, wilgoć czy grad i śnieg. Jak przebiega proces stabilizacji gruntu cementem? Poprzez zmieszanie rozdrobnionego gruntu wraz z optymalną ilością cementu i wody. Wykonujemy takie prace na terenie całego województwa podkarpackiego.

Dobry beton Przeworsk godziny otwarcia:

Poniedziałek:  7:00-17:00

Wtorek:             7:00-17:00

Środa:                 7:00-17:00

Czwartek:         7:00-17:00

Piątek:                7:00-17:00

Sobota:               7:00-13:00

Niedziela:          zamknięte

Kalkulator zamówienia

Użyj kalkulatora aby w łatwy sposób oszacować ilośc potrzebnego betonu.

Nasza firma

Jesteśmy prężnie działającą firmą, której początki sięgają 1993 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu i stale podnoszonym kwalifikacjom ciągle rozwijamy się i dążymy do usatysfakcjonowania każdego klienta w najwyższym stopniu.

Wytwarzany przez nas beton towarowy to najlepszej klasy materiał budowlany. Z kolei podsypki i stabilizacje na bazie cementu są podstawą wielu chodników i deptaków w całym kraju.

Dzięki nieustannemu rozwojowi naszym klientom możemy również zaproponować stworzenie betonu na bazie własnych wytycznych, a to wszystko w trosce nie tylko o nabywców, lecz wszystkich zainteresowanych naszymi betonami.

Beton Przeworsk

Wszystkie nasze wyroby betonowe są zgodne z Polską Normą PN – EN 206-1.

Beton towarowy
Przeworsk

– od C8/10 do C35/45

Beton towarowy jest produkowany na węzłach betoniarskich, a następnie dostarczany do klienta betonowozami. Gotowy beton towarowy posiada odpowiednie proporcje i parametry, które bardzo trudno uzyskać samodzielnie. Beton Przeworsk dostarczamy zawsze na czas!

Beton kontraktorowy
Przeworsk

– do głębokich konstrukcji

Beton kontraktorowy wytwarza się ze specjalnej mieszanki, która pozwala na betonowanie w szczególnych i wymagających warunkach. Gotowy beton Przeworsk jest idealny do prac geotechnicznych i głębinowych, a przy tym trwały i niezawodny.

Beton konstrukcji mostowych
Przeworsk

– od C25/35 do C50/60

Beton mostowy Przeowrsk to wodoszczelny i mrozoodporny materiał, który znakomicie sprawdzi się w budowaniu konstrukcji inżynierskich takich jak: wiadukty, estakady czy mosty. Co więcej spełnia on wszystkie wymagania prawne GDDKiA.

Beton samozagęszczalny
Przeworsk

– beton konstrukcyjny

Nowoczesny beton samozagęszczalny, który zrewolucjonizował rynek. Jest to materiał o płynnej strukturze, za którą stoi odpowiednia nośność i trwałość oparta na właściwej mieszance komponentów zastosowanych podczas produkcji. Wysokiej jakości beton samozagęszczalny Przeworsk.

dobrybeton

Beton architektoniczny
Przeworsk

– beton na ściany

Fascynująca mieszanka, z której powstaje beton architektoniczny to innowacyjne rozwiązanie, dzięki czemu beton na ścianach wygląda zjawiskowo. Ponadto beton na zamówienie Przeworsk doskonale sprawdzi się nie tylko na ścianach, lecz również na innych eksponowanych elementach.

Beton posadzkowy
Przeworsk

– ze zbrojeniem rozproszonym

Beton wzmocniony włóknami zbrojeniowymi czyli tzw. fibrobeton Przeworsk świetnie sprawdza się na powierzchniach, które mogą ulec obciążeniom dynamicznym jak i termiczny. Dzięki swojej konstrukcji jest wytrzymały, odporny na pękanie i powstawanie rys, a także uderzenia i drgania.

Podsypki i stabilizacje
Przeworsk

– wyrównujące, cementowe

Podsypki cementowo piaskowe, stabilizacje cementowe, podsypki wyrównujące oraz pozostałe produkty z tej kategorii mają jedno wspólne zastosowanie, doskonale stabilizują powierzchnię, na której ma być ułożona kostka, dobrze sprawdzą się również w roli stabilizacji innych elementów o podobnym tonażu.

Beton projektowany
Przeworsk

– beton na zamówienie według indywidualnych specyfikacji

Realizujemy również zamówienia dopasowane do spersonalizowanych wytycznych klienta. W zamówieniu należy podać konsystencję, parametr wodoszczelności oraz odpowiednią klasę ekspozycji. Parametry te są niezbędne do wyprodukowania odpowiedniej mieszanki betonowej. Beton według specyfikacji Przeworsk gotowy w kilka dni!

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie odnośnie zamówienia poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas  na numer:  696 791 504 lub 518 481 181.