Jesteśmy Podkarpacką firmą zajmującą się produkcją i dostawą betonu dla firm oraz odbiorców indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z kalkulatora betonu. Dowozimy beton w okolicach Jarosławia.

Betoniarnia w Jarosławiu

Gniewczyna Tryniecka 262
37-203 Gniewczyna Tryniecka
Tel.: 696 791 504
Tel.: 518 481 181
mail: [email protected]

Prowadzimy betoniarnię w Jarosławiu, w ramach której jesteśmy gotowi wykonać dla Państwa różnego rodzaju betony. Zajmujemy się wytwarzaniem zarówno mieszanek budowlanych, jak i architektonicznych czy dekoracyjnych. Mamy odpowiednie zaplecze technologiczne do tego, aby wytwarzać zarówno standardowe warianty betonu, takie jak beton b20, jak i te, wymagające większego nakładu pracy – w tym beton towarowy czy wysokowartościowy. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby. W głównej mierze pracujemy w obrębie województwa podkarpackiego, jednakże oferujemy swoje usługi także zainteresowanym z całego kraju, a nawet terenów Unii Europejskiej! Dysponujemy profesjonalnymi samochodami i naczepami, dzięki czemu każdy ładunek dostarczymy bezpiecznie i sprawnie!

Rodzaje i parametry betonu

Stawiając na naszą firmę, mają Państwo pewność, że składają zamówienie u prawdziwych profesjonalistów. Prężnie działając na rynku budowlanym od prawie 30 lat, jesteśmy gotowi przygotować różne rodzaje betonu budowlanego i architektonicznego. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, inwestorów, architektów, dekoratorów wnętrz oraz osoby prywatne. Dla osób niezdecydowanych mamy dobrą wiadomość – prowadzimy bezpłatne konsultacje, na których podpowiemy Państwu optymalne rozwiązania do przedstawionych oczekiwań.

Rodzaje i cechy szczególne betonu przygotowanego przez naszą firmę:

  • towarowy – produkowany na węzłach betoniarskich i dostarczany betonowozami;
  • beton konstrukcji mostowych – wodoszczelny i odporny na mróz, wykorzystywany w budowaniu konstrukcji inżynierskich;
  • kontraktorowy – polecany przy szczególnie skrajnych warunkach, doskonały do prac geotechnicznych i głębinowych;
  • samozagęszczalny – płynny, a jednocześnie niezwykle wytrzymały beton uniwersalny;
  • architektoniczny – dekoracyjny beton na ściany i elementy eksponowane;
  • posadzkowy – beton wzmocniony zbrojeniem rozproszonym, niezwykle odporny i wytrzymały na pękanie i rysowanie.

Dobry beton Jarosław godziny otwarcia:

Poniedziałek:  7:00-17:00

Wtorek:             7:00-17:00

Środa:                 7:00-17:00

Czwartek:         7:00-17:00

Piątek:                7:00-17:00

Sobota:               7:00-13:00

Niedziela:          zamknięte

Kalkulator zamówienia

Użyj kalkulatora aby w łatwy sposób oszacować ilośc potrzebnego betonu.

Nasza firma

Jesteśmy prężnie działającą firmą, której początki sięgają 1993 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu i stale podnoszonym kwalifikacjom ciągle rozwijamy się i dążymy do usatysfakcjonowania każdego klienta w najwyższym stopniu.

Wytwarzany przez nas beton towarowy to najlepszej klasy materiał budowlany. Z kolei podsypki i stabilizacje na bazie cementu są podstawą wielu chodników i deptaków w całym kraju.

Dzięki nieustannemu rozwojowi naszym klientom możemy również zaproponować stworzenie betonu na bazie własnych wytycznych, a to wszystko w trosce nie tylko o nabywców, lecz wszystkich zainteresowanych naszymi betonami.

Beton Jarosław

Wszystkie nasze wyroby betonowe są zgodne z Polską Normą PN – EN 206-1.

Beton towarowy
Jarosław

– od C8/10 do C35/45

Beton towarowy jest produkowany na węzłach betoniarskich, a następnie dostarczany do klienta betonowozami. Gotowy beton towarowy posiada odpowiednie proporcje i parametry, które bardzo trudno uzyskać samodzielnie. Beton Jarosław dostarczamy zawsze na czas!

Beton kontraktorowy
Jarosław

– do głębokich konstrukcji

Beton kontraktorowy wytwarza się ze specjalnej mieszanki, która pozwala na betonowanie w szczególnych i wymagających warunkach. Gotowy beton Jarosław jest idealny do prac geotechnicznych i głębinowych, a przy tym trwały i niezawodny.

Beton konstrukcji mostowych
Jarosław

– od C25/35 do C50/60

Beton mostowy Jarosław to wodoszczelny i mrozoodporny materiał, który znakomicie sprawdzi się w budowaniu konstrukcji inżynierskich takich jak: wiadukty, estakady czy mosty. Co więcej spełnia on wszystkie wymagania prawne GDDKiA.

Beton samozagęszczalny
Jarosław

– beton konstrukcyjny

Nowoczesny beton samozagęszczalny, który zrewolucjonizował rynek. Jest to materiał o płynnej strukturze, za którą stoi odpowiednia nośność i trwałość oparta na właściwej mieszance komponentów zastosowanych podczas produkcji. Wysokiej jakości beton samozagęszczalny Jarosław.

dobrybeton

Beton architektoniczny
Jarosław

– beton na ściany

Fascynująca mieszanka, z której powstaje beton architektoniczny to innowacyjne rozwiązanie, dzięki czemu beton na ścianach wygląda zjawiskowo. Ponadto beton na zamówienie Jarosław doskonale sprawdzi się nie tylko na ścianach, lecz również na innych eksponowanych elementach.

Beton posadzkowy
Jarosław

– ze zbrojeniem rozproszonym

Beton wzmocniony włóknami zbrojeniowymi czyli tzw. fibrobeton Jarosław świetnie sprawdza się na powierzchniach, które mogą ulec obciążeniom dynamicznym jak i termiczny. Dzięki swojej konstrukcji jest wytrzymały, odporny na pękanie i powstawanie rys, a także uderzenia i drgania.

Podsypki i stabilizacje
Jarosław

– wyrównujące, cementowe

Podsypki cementowo piaskowe, stabilizacje cementowe, podsypki wyrównujące oraz pozostałe produkty z tej kategorii mają jedno wspólne zastosowanie, doskonale stabilizują powierzchnię, na której ma być ułożona kostka, dobrze sprawdzą się również w roli stabilizacji innych elementów o podobnym tonażu.

Beton projektowany
Jarosław

– beton na zamówienie według indywidualnych specyfikacji

Realizujemy również zamówienia dopasowane do spersonalizowanych wytycznych klienta. W zamówieniu należy podać konsystencję, parametr wodoszczelności oraz odpowiednią klasę ekspozycji. Parametry te są niezbędne do wyprodukowania odpowiedniej mieszanki betonowej. Beton według specyfikacji Jarosław gotowy w kilka dni!

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie odnośnie zamówienia poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas  na numer:  696 791 504 lub 518 481 181.